Angelica Wiik färglitografi
2018-06-08
551110
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Blå timmen, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 44x61 cm, oramad