Bo Beskow oljemålning
2018-06-09
551090
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO BESKOW (1906-1989), Västkustmotiv, signerad och daterad 1944, olja på duk, ca 52x63 cm