Elisabeth Warling oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
ELISABETH WARLING (1858-1916), flicka vid kakelugn, signerad Elisabeth Warling, olja på duk, ca 57 x 47 cm
Proveniens: Enligt etikett påp baksidan utställd i Berlin 1897
Kuntoraportti
Något färgbortfall
551089
Päivämäärä:
2018-06-09