Endre Nemes färglitografi
2018-06-09
551087
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985), Utan titel, signerad och numrerad 12/150 samt daterad 1971, färglitografi, bildstorlek ca 59x48 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad