Roland Svensson Antegubbens stuga
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm,
Läs mer
551072
2018-08-19