Mona Huss Wallin färglitografi
2018-06-09
551044
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Blomster", signerad och daterad M Huss W -82, numrerad 384/420, färglitografi, ca 57 x 45 cm