Mona Huss Wallin färglitografi
2018-06-09
551031
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönstret, signerad och daterad M Huss W -84, numrerad 317/380, färglitografi, ca 47,5 x 59,5 cm