Urnor Korea sydostasien
2018-06-08
550962
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNOR, 2 st., keramik, Korea samt sydostasien, 1800-tal, glaserade, höjd ca 16-21 cm
PROVENIENS: Göran Nilsson, privat samling
Slitage