Reinhold Ljunggren färglitografi
2018-06-09
550952
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, numrerad 83/360, färglitografi, ca 34 x 48 cm