Roland Svensson Sommarhav
2018-08-19
550945
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad roland S. 305/350, färglitografi, bildmått ca 31x26 cm,
Läs mer