Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-06-09
550940
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 183/300, färglitografi, ca 50,5 x 80,5 cm