Roland Svensson Gillöga
2018-08-19
550902
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden Gillöga, signerad roland S., pt, färglitografi, bildmått ca 22x37 cm,
Läs mer