Bordslampa ASEA
2018-06-08
550836
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Asea, 1940-tal, skärm och fot av mässing samt teak, vit glaskupa under mässingsskärmen, märkt ASEA, höjd ca 52 cm
Slitage, strömbrytare saknas