Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-06-08
550832
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i blått med fågel, signerad Reuterswärd, numrerad 71/90, färglitografi, ca 87 x 59 cm