Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-06-08
550830
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i grönt med fågel, signerad Reuterswärd, numrerad 71/90, ca 87 x 59 cm