Edvin Ollers oljemålning
2018-06-13
550778
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): gata, signerad och daterad E Ollers 1959, olja på duk, ca 33x24 cm