Kalle Hedberg oljemålning
2018-06-07
550772
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Mansporträtt, signerad, Kallle Hedberg, olja på pannå, ca 40x32 cm