Roland Svensson
2018-08-19
550755
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, 268/300, 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm,
Läs mer