Orientmatta Kashmar
2018-06-15
550754
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kashmar, signerad Bradarane sedighi, 380x290 cm
Fläckar, smärre malskador