Matbord gustaviansk stil
2018-06-07
550745
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålat med bronserad dekor, höjd ca 73, bordets diamter 110, 3 iläggskivor vardera á 37, totallängd 221 cm
Slitage och fläckar, repor