Lennart Rodhe mycket stor färglitografi från 1972
2018-06-08
550686
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), utan titel, signerad och daterad 1972 samt numrerad 26/75, färglitografi i två delar, ca 86x171 cm
Ej examinerad ur ram