Kalle Hedberg oljemålning
2018-06-07
550682
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): "Balkongutsikt", signerad Kallle Hedberg, olja på pannå, ca 49x59 cm
Utställmimgsetikett atergo "Kalle Hedbergutställningen Stockholm 1974 Konstakademin"