Mocaskedar samt sockertäng GAB förgyllt silver
2018-06-07
550650
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MOCASKEDAR, 12 st, samt SOCKERTÄNG, förgyllt silver, GAB, Stockholm, 1932, längd ca 11 cm, totalvikt ca 156 g, etui medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning