Royal Copenhagen Musselmalet
2018-06-10
550602
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", mattallrikar, 8 st, 1950/60-tal, porslin, diameter ca 25.5 cm
Smärre slitage