Madeleine Pyk oljemålning
2018-06-06
550572
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kvinnor med katter, signerad M Pyk, olja på pannå, ca 19x24 cm