Roland Svensson Möja
2018-08-19
550563
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm,
Läs mer