Roland Svensson
2018-08-19
550540
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 54/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm,
Läs mer