Selterglas
2018-06-06
550522
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SELTERGLAS, 6 st, 1800-tal, fasetterade, förgylld dekor, höjd 9 cm
Slitage