Roland Svensson Tornö
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm,
Läs mer
550521
2018-08-19