Einar Nerman oljemålning
2018-06-07
550467
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Kvinnoportätt, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 47 x 41 cm