Färglitografi Olle Bonniér
2018-06-07
550421
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÈR (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad Bonnier, daterad 1958 och numrerad 87/115, färglitografi ca 42x41 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad