Färglitografi Roland Svensson
2018-06-07
550362
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S och numrerad HC 50 ex, färglitografi, ca 28x39 cm
Ej examinerad ur ram, glasets insida smutsigt