Roland Svensson
2018-08-19
550304
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling" (St Nassa", signerad roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm,
Läs mer