Oscar Reutersvärd akvarell och tusch
2018-06-07
550266
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise no 315 mbe", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, ca 55x37,5 cm