Roland Svensson
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden, Gillöga, signerad roland S, 41/60, färglitografi, bildmått ca 34x28 cm,
Läs mer
Gulnader
550237
2018-08-19