Ljusstakar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

7 400 SEK

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, brännförgylld och mörkpatinerad brons, klockformad fot, stående karyatider, krönt av kudde och plym, urnformad ljuspipa, höjd 23,5 cm

Smärre slitage

550135

2018-06-05