Klubbat för:
7 400 SEK
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, brännförgylld och mörkpatinerad brons, klockformad fot, stående karyatider, krönt av kudde och plym, urnformad ljuspipa, höjd 23,5 cm
Smärre slitage
550135
2018-06-05