Stilleben oljemålning
2018-06-05
550133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med växter, frukt och vin, signerad [...] Schröderheim på spännramen, olja på duk, ca 55x46 cm
Duk med lagning