Solstolar 1960-tal
2018-06-05
550117
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOLSTOLAR, 3 st, 1960-tal, varierande sitthöjd
Bruksslitage och fläckar