Armring sterlingsilver design Elon Arenhill
2018-06-06
550116
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELON ARENHILL, armring, hamrat sterlingsilver, signerad, innerdiameter ca 65 mm, vikt ca 59,3 g
Bruksslitage