Patek Philippe Calatrava damarmbandsur

Klubbat för:

150 000 SEK

Utropspris

180 000 SEK

PATEK PHILIPPE, damarmbandsur, Calatrava, 18 k guld, ca 2017, automatisk, safirglas, månfas, refnr. 7121J-001, verknr. 7006086, cal 215, originalläderband, originalspänne i 18 k, boett besatt med 66 diamanter ca 0,52 ct totalt, diameter 33 mm, inkl. inner-ytterbox, instruktionsbok samt certfikat stämplat september 2017

"Ingår i exklusiva damarmbandsur"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

550095

2018-06-16