Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGUR, 1800-tal, Louis XV-stil, bronserad dekor, höjd ca 48 cm, nyckel finns
Slitage, lagningar och skador, senare bronsering, pendel saknas
550089
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här