Marianne Ågren oljemålning
2018-06-05
550014
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): I rosenrött skimmer, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 80x80 cm