Collier med odlade pärlor
2018-06-05
550006
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER med odlade pärlor Ø ca 5.95-6.45 mm, samt silver lås prytt med vita pastestenar med svensk importstämpel, längd ca 73 cm
Bruksslitage, några mindre ojämnheter på ytan av odlade pärlorna, några pastestenar med mindre nagg