Pierre Olofsson färglitografi
2018-06-04
549888
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 35/125, färglitografi, bildstorlek ca 44x36 cm
Vågigt blad, något gulnat, skadad passepartout, glas saknas