Pierre Olofsson färglitografi
2018-06-04
549887
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 19/60, färglitografi, bildstorlek ca 40x34 cm
Vågigt blad, något gulnat, någon fläck