Angelica Wiik färglitografi
2018-06-02
549768
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
Oramad