Esaias Thorén oljemålning
2018-06-02
549662
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Livet", signerad E Thorén, olja på pannå, ca 25x60 cm