Olle Nordberg oljemålning
2018-06-02
549654
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Äldre par, signerad och daterad Olle Nordberg -66, olja på pannå, ca 33x24 cm