Lennart Jirlow färglitografi
2018-06-02
549650
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 216/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46x61cm
Fläckar (tejp), gulnad