Roland Svensson
2018-08-19
549577
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm,
Läs mer